indiecafe.pl

indiecafe.pl

jakie ciasto z owocami z kompotu

jakie ciasto z owocami z kompotu Mamba traktuje umiarkowanie i poważnie niedożywionych dzieci w wieku od jednego do pięciu.

Przez lata MOL podjął w wielu innych programach, niektóre we współpracy z innymi organizacjami. Program Adult Literacy pomaga dorosłych Haitańczycy nauczyć się czytać i pisać. Ucho i Klinika Oko oferuje niski koszt lub darmowe egzaminy oczu i okulary na Haiti ubogich. Klinika diagnozuje również i choroby traktuje ucho.

MOL współpracuje z nonprofit nakarmić głodujące dzieci, aby zapewnić żywność dla potrzebujących dzieci i pożywienia dla ich dusz. I to działa z rodziny Ohio, aby zapewnić zaopatrzenie medyczne oraz opatrunki, strzykawki, rękawice gumowe i narzędzi chirurgicznych do klinik i szpitali.

MOL kliniki pomocowych umożliwić dzieciom w odległych wsiach i na obszarach górskich, aby uzyskać pomoc medyczną … dzieci, które w przeciwnym razie go bez krytycznej usługi.

Sadzenie Program Nowe kościoły organizacji karmi pożywne posiłki dziennie, aby dzieci. Jej Program Safe Drinking Water zmniejsza tyfusu, czerwonki i pasożytnictwo.

Program Mikrofinansowanie MOL pomaga kobietom w Haiti spłatę kredytów i rozszerza swoją działalność.

Program Namioty-4-Haiti jest szczególnie przydatna po trzęsieniu ziemi. To pozwoliło dla populacji, która jest bez obudowy i jest niechętny spać z dachem nad jego głową (z powodu ciągłego zagrożenia wstrząsów) wygodnie spać na zewnątrz . MOL zapewniła innej pomocy związanej z trzęsieniem ziemi w tym zespołów medycznych, żywności i oczyszczania wody.

Haiti Christian Mission

Haiti Christian Mission, z Waco, Kentucky, zapewnia szkolenia uczniostwa i zwiększa możliwości gospodarczych i edukacyjnych dla społeczności Galette i okolic.

Misja rozpoczęła się w 1983 roku w celu wspierania Ed Pam Hardy z Irvine, Kentucky, który pracował 2 lata pomoc przy budowie kościoła i inne budynki Misji Christianville na Haiti.
Artykuł dzięki: