indiecafe.pl

indiecafe.pl

jakie ciasto pieczemy na wielkanoc 96

jakie ciasto pieczemy na wielkanoc 96

Najczęściej zadawane Questions- BCT Graduation i Dzień Rodziny

Gdy synowie wasi i córki zakończeniu ich obowiązkowe kursy w zakresie szkolenia podstawowego, mogą one poruszać się w kierunku studiów. Jest to kluczowy czas dla rodziców, przyjaciół i członków rodziny do odwiedzenia ich Żołnierz przed opuszczeniem kursu i statek w kierunku ich AIT (Advanced Individual Training) szkoły, chyba że są one dzielone-ops, gdzie wracają do domu skończyć liceum. Jednak, jako rodzic istnieją pewne pytania, które pozostają w jaki sposób można pokazać swoje poparcie podczas tego przejścia.

W tym artykule dowiesz się odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania z żołnierzy i ich rodzin o BCT (Podstawowe Szkolenie bojowe) ukończenia poniżej:

1. Czy istnieje granica tego, ile osób może wnosimy z nami do ukończenia szkoły?

jakie ciasto pieczemy na wielkanoc 96

Wcale nie … przynieść tyle, ile chcą przyjść zobaczyć swój absolwent żołnierza.

2. Czy istnieje specyficzny ubiór na studiach dla cywilów?

Polecamy „nice casual”. Nie potrzeba garnitury i krawaty, ale spodnie sukienki, letnie sukienki, garnitury spodni, itp, to zazwyczaj to, co widzimy.

3. Czy mój Żołnierz mieć przepustkę, gdy tam jesteśmy?

jakie ciasto pieczemy na wielkanoc 96

Żołnierze zwykle są dwie przełęcze … Jeden na dzień rodziny, a jeden po uroczystość dobiegła końca. Czasy startowe mogą się różnić, w zależności od konkretnego harmonogramu Spółki na ten dzień, ale przechodzi zwykle kończy się na 9 pm, w czasie których żołnierz musi być z powrotem w koszarach.

4. Nasza rodzina nie będzie w stanie uczestniczyć w klasyfikacji lub Dzień Rodziny. Czy mój Żołnierz nadal iść na przejściu?

Żołnierze mogą iść na piłkę tak długo, jak on lub ona jest ukończeniu i są podpisane przez osoby powyżej 18 roku życia może to być inny Żołnierza rodziny, innych znaczących lub kolegi.

5. Czy istnieją jakieś ograniczenia co Żołnierz może zrobić w przejściu?

Artykuł dzięki: