indiecafe.pl

indiecafe.pl

jakie ciasto mozna zrobic 12 latka

jakie ciasto mozna zrobic 12 latka

Rozwiązania zagadki ginących Honey Bee

Trwają badania nad tajemnicą rolnej i środowiskowej zwanej Colony Collapse Disorder (CCD). Jednak znalezienie przyczyny i późniejszej lekarstwo na problem szybko staje się wyścig z czasem dla naukowców.

jakie ciasto mozna zrobic 12 latka

Liczbę znikają pszczoły miodne w ostatnich latach jest naprawdę zdumiewające. Wielu pszczelarzy szacują, że przy obecnym tempie utraty pszczół, to teraz może być tylko okno dziesięć lat, aby znaleźć lekarstwo. Colony Collapse Disorder jest wyjątkowy, ponieważ pozostawia ule z Pszczoła królowej, kilka nowo wyklutych dorosłych i mnóstwo jedzenia, podczas gdy wszystkie robotnic odpowiedzialne za zapylanie po prostu zniknąć.

Faktem jest, że w ciągu ostatnich dwóch lat, blisko dwa miliony kolonii pszczół w USA zostały wymazane przez CCD. Na arenie międzynarodowej, problem podjął życie miliardy pszczół w Niemczech, Szwajcarii, Hiszpanii, Portugalii, Włoch, Grecji i Wielkiej Brytanii. Na Tajwanie, dziesięć milionów pszczół miodnych są zgłaszane właśnie zniknął.

jakie ciasto mozna zrobic 12 latka

Brak miodu pszczelego zapylania komercyjnych byłoby katastrofalne dla rolnictwa. Dziewięćdziesiąt upraw na całym świecie zależy od zapylania miód pszczeli podobnie jak rośliny bawełny. Dlatego Colony Collapse Disorder zagraża zarówno na nasze zdrowie i nasze stroje . Więc chyba przyszłej diety i ziarna zbóż, bez odwołań i odzieży bawełnianej do ciebie, mam nadzieję, że obecne badania CCD szybko rozwiązuje problem znikają pszczoły miodnej.

Nastąpił znaczny spekulacji na temat przyczyny nagłym zniknięciem pszczoły miodnej. Globalne ocieplenie, telefony komórkowe, ataki terrorystyczne, i linii energetycznych zostały zidentyfikowane jako potencjalne przyczyny. Wszystkie te możliwości zostały zdyskontowane, podczas gdy inne możliwe przyczyny znalazły się ostatnio pod naciskiem naukowej.
Artykuł dzięki: