indiecafe.pl

indiecafe.pl

jakie ciasto kojarzy sie z babcia

jakie ciasto kojarzy sie z babcia czytaj dalej. W dawnych czasach byłem wychowawca kolonijny na obozie chłopców YMCA. to jest, gdy dowiedziałem się o tym najciekawsza „improwizowany pirotechniczny” Co nastąpi potrzeb zastrzeżenie, dzieci nie próbujcie tego w domu, zwłaszcza, że ??wymagane są tylko dwie łatwo dostępne, wspólne składniki.

Niektóre tła: Rytuał na chłopców obozy, ogniska wieczorem. Jest to najbardziej dramatyczne jeśli po wszyscy zbierali się, że nie będzie krótka sesja śpiewanie magiczne pieśni (the ognisko wciąż świeci) i światła ogień samą w sobie … i podobno ze względu na magiczne pieśni. Zwykłym sposobem Widziałem to było realizowane za pomocą urządzenia zdalnego, który został potknął się o polecenia.

Jeśli jednak jest to odbywa się w sposób opisany powyżej drutu lub sznura jest zwykle widoczny. I wiele takich urządzeń są niewiarygodne powodując więcej wstydu niż dramatu. Aha, zapomniałem … niezawodność.

W improwizowanej rozrusznika pirotechniczny ognia … ty zaczynają podejrzewać, że może Hartwig wykorzystywane Jedną z takich metod, po to czytasz Myślę, że wszystkie podejrzenia zniknie. Tylko dwa składniki potrzebne, basen chlor i płynu hamulcowego! Aby uzyskać pełny efekt to na pewno trzeba spróbować samemu.

Weź plastikowego kubka i zalać w jakimś płynem przerwę i następnie spadek w ciągu kilku tabletek chloru, zauważają, że nic się nie dzieje, nic, czyli dokładnie wtedy. Teraz, gdy już starannie zaznaczyć, że nic się nie stało … Odczep się! 15 ~ 20 stóp będzie robić i oglądać … w około 45 sekund obserwować zieleń brylantowa (Yea, zielony) płomienia. I jeszcze jedno, nie jest to w dół wiatr, spaliny są toksyczne dla co najmniej. Teraz, gdy wiesz, co się dzieje, gdy te dwa składniki są połączone, co jest ważne nie jest to, że palą się na zielono, ale istnieje duże opóźnienie czasowe.
Artykuł dzięki: