indiecafe.pl

indiecafe.pl

jakie ciasto do formy silikonowej

jakie ciasto do formy silikonowej

The Story of Africa – Czy to, co dla ciebie znaczy Afryka

Byłem na kolacji w nocy, kiedy mamy na temat Kenii i niedawnego pamfletu, który został wysłany wokół starają się zebrać pieniądze na budowę szkoły w Busia, zachodniej Kenii. Jeden z mężczyzn siedzących przy stole, kto czytał tę broszurkę zadał bardzo ciekawe pytanie. On powiedział: „Nie mam na myśli tego bagatelizować, ale dzieci na zdjęciach wygląda bardzo szczęśliwy?”

jakie ciasto do formy silikonowej

Po pierwsze, nie mówię tego w żaden sposób krytykować tę osobę. Polecam go za jego uczciwość i jestem zadowolony, że powiedział to, co zrobił, ponieważ podnosi bardzo głęboki punkt, coś, co będę nazywał – historia Afryki.

Dla większości ludzi, zwłaszcza tych, którzy nigdy nie odwiedził kontynent, słowo Afryki jest skojarzony z różnych negatywnych obrazów. Głód, ubóstwo, wojny, ludobójstwo. Ilekroć kraj w Afryce sprawia, że ??jest to nowość, bo zawsze coś złego się stało. Na zdjęciach widzimy są głodujących afrykańskich dzieci lub młodzi mężczyźni dzierżący broń i maczety lub matka ze łzami w oczach, bo właśnie stracił kolejne dziecko. Zatem, Afryka jest miejscem cierpienia i smutku. Jest to historia nie jest pozytywny.

jakie ciasto do formy silikonowej

Jednakże, jeśli i kiedy jesteś w podróży do kraju w Afryce chciałbym przewidują, że można spotkać zupełnie inną historię. Głównym powodem, dla którego zacząłem KenyaWorks i dlaczego tak mocno wierzę w to dlatego, że tak mocno wierzę w tak wielu ludzi, których poznałem w Kenii. Weź sierociniec w Busia jako przykład. Tak wiele dzieci nie mieli okropne życie. Wiele z nich zostało nadużywane, utraciły rodziców i rodzeństwo do AIDS i innych chorób i ogólnie mieliśmy walczyć, aby przetrwać. Jeszcze nigdy nie byłem w miejscu, w którym widziałem więcej szczęścia, śmiechu i miłości.

Podobnie w czasie mojego pobytu w Nakuru poznałam tak wielu młodych mężczyzn i kobiet, którzy zmagają się na co dzień, aby przeżyć.
Artykuł dzięki: