indiecafe.pl

indiecafe.pl

jakie ciasto dla karmiacej matki

jakie ciasto dla karmiacej matki

Rezultatem jest insulinooporność obrębie receptorów insuliny na komórki, oni po prostu nie rozpoznają już insuliny. Glukoza towarzyskie równie dobrze może być oszustem teraz.

Na domiar zlego jeszcze dalej, stres skoki poziomu insuliny, jakbyśmy jedli ciasto, a potem jedzą ciasto – dając system reagowania na insulinę podwójne whammy.

serotonina Hormonalna

Serotonina, jeden z głównych neuroprzekaźników twojego mózgu, bierze udział w regulacji apetytu i głodu. Jeśli masz zbyt mało serotoniny, będziesz pragnąć węglowodanów i depresji. Zwiększenie serotoniny blunta swoją jenów na węglowodany. Serotonina jest również regulator nastrój i zwiększa poczucie dobrego samopoczucia. Nic dziwnego, że gdy hormon ten stymuluje jesz mniej, zyskać mniej i spalić więcej kalorii.

Skąd wiesz, czy jesteś Węglowodany Sensitive?

Jeśli jesteś kobietą, kursy są staniesz węglowodanów wrażliwe szybciej i łatwiej niż woli człowieka. Podczas gdy mężczyźni mają tendencję do używania węglowodanów na energię, kobiety mają tendencję do przechowywać je w postaci tłuszczu. Jest to szczególnie prawdziwe, jak wiek kobiety. Kobiet po menopauzie są bardziej podatne: nie mają wystarczająco dużo sklepów estrogenu do czynienia z kortyzolu i jego skłonność do sklepu tłuszczu ciała. To jest po prostu kobiece biologii.

Czynniki, które mogą wskazywać węglowodanów Sensitivity

–Pragniesz węglowodanów

–Jesteś nadwagę lub otyłość

jakie ciasto dla karmiacej matki

–Nie wykonywać bardzo lub wcale

–Jesteś kobietą, a po czterdziestce

–Cierpisz na przewlekłe lub napady depresji i jedzenie kompulsywne (serotoniny i innych neuroprzekaźników nierównowagi, prawdopodobnie)

–Byliście zbyt podkreślił na jakiś czas

–Jesteś hormonalnie zakwestionowane i pod opieką lekarza

–Reagować negatywnie na jedzenie cukru, to znaczy, stajesz się zmęczony, wycieńczony, a twoja reakcja psychiczna staje się ociężały

–Można dotrzeć do ponad węglowodanów białka większość lub cały czas

–Twoja dieta nie składa się głównie z całej żywności, zwłaszcza w niskiej do umiarkowanej glikemicznym

Jeśli utożsamiasz się z oznaczeń, uważają, że możesz mieć problem, ale nie rozpaczaj. Obiecuję, można dowiedzieć się, jak zatrzymać ten cykl serca łamanie i wysiąść rollercoaster węglowodanów cukier zawsze.

Maria Calidonna jest trenerem kontroli wagi i pisarz, który mieszka w Westchester County w stanie New York. Jest żonaty, ma pięcioro dzieci, a obecnie trenuje lekkoatletyka mistrz świecie Mistrzostwa w Finlandii w 2009 roku.

Artykuł dzięki: