indiecafe.pl

indiecafe.pl

jakie ciasto w formie silikonowej

jakie ciasto w formie silikonowej Jednak były one zawsze się i żartował ze mną i była przyjemność być dokoła. Istnieje realne energii wśród młodych ludzi w Kenii, aby zmienić swoje życie i sprawiają, że ich kraj lepiej i ten dysk jest zakaźna.

Teraz nie chcę tego, aby włączyć się w stereotypową opowieścią o „jak wszyscy Afrykanie nie mają pieniędzy, ale są szczęśliwi”, bo to jest tanie. Ja tylko chcę, aby punkt, że historia Afryki w umysłach wielu ludzi jest nieprawidłowe. To nie jest ich wina, a ja na pewno nie winię ich. W rzeczywistości jestem pewien, że czułam się w ten sposób, zanim po raz pierwszy odwiedził Kenię, kiedy byłem 18. Ale Afryka to kontynent o ogromnym potencjale, gdzie ludzie aktywnie, na co dzień, realizując sposoby, aby ich życie i życie ich społeczności lepszy.

Świat zrozumiał to po II wojnie światowej, a „koniec imperium”. W tym okresie nie było wielką nadzieję, że Afryka może w pewnym sensie nas uratować. Świat widział tak wielki potencjał na kontynencie. Filozoficznie, politycznie, gospodarczo, kulturowo nie było podniecenie, co to miało przynieść. W ciągu ostatnich 60 lat, to jednak nadzieja i emocje stopniowo wyblakłe. Afrykanie zaczęły być postrzegane jako ofiary. Odbiorcami bierne oczekiwanie na następny katastrofy do strajku.

Pogląd ten musi się zmienić i zmieni. Teraz bardziej niż kiedykolwiek na kontynencie Afryki idą razem wpływać na ich rzeczywistość i określić ich przyszłość i mam nadzieję, stopniowo zmieniamy historię Afryki.

Joshua Bicknell jest założycielem KenyaWorks, międzynarodowej organizacji charytatywnej, której celem jest współpracować utalentowanych brytyjskich absolwentów określonych bezrobotnych Kenii młodzieży do co-design innowacyjnych przedsiębiorstw do walki z ubóstwem i tworzenie miejsc pracy.

Artykuł dzięki: