indiecafe.pl

indiecafe.pl

jakie ciasto upiec z samych zoltek

jakie ciasto upiec z samych zoltek The 1st Cavalry miał pierwszy batalion ARA następnie 101. Airborne. The 1st Cavalry ARA batalion przybył Qui Nhon, Republiki Wietnamu na 01 września 1965. Charlie baterii poleciał swoją pierwszą misję dwa dni ostatni wspierające elementami 101. Dywizji Powietrznodesantowej. To była wroga pierwsze spojrzenie owsa rakiety z 2. Batalionu Artylerii (antena), 20. Artylerii. W tym czasie rakiety z tej bardzo wyjątkowej jednostki zostały zamontowane na śmigłowcach UH-1B Huey. To dało jednostkę zdolność do zapewnienia natychmiastowego wsparcia artylerii ogniowej jednostkom airmobile, często działających poza zasięgiem artylerii konwencjonalnej. Ze względu na fakt, że antena pilot artylerii był w miejscu docelowym, jego pożaru mogło być szybko dostosowane do maksymalnej dokładności i może dostarczyć bardzo bliskie wsparcie ogniowe.

W dniu 18 września 1965 batalion wykazał kolejną nową technikę, „światłość statek,” a Huey zamontowany z siedmiu światła lądowania. Oświetlenie statek pod warunkiem, okazała się niezwykle skuteczna jako narzędzie do ochrony bazy. W dniu 3 października 1965 roku, batalion oddał pierwszy SS-11 pocisk kierowany do wykorzystania w walce. W sumie w okresie od 17 września do 20 października batalion przeleciał 78 misji i wydatkowane 2,870 rund rakiet.

jakie ciasto upiec z samych zoltek

Pod koniec października 1965 roku batalion został powołany w celu zapewnienia wsparcia w kampanii Pleiku, dla którego podział byłby wygrać Presidential Unit Citation. widział Alpha Akumulator pierwsze poważne działania w kampanii, gdy Plei Me został zaatakowany w nocy z 29-30 października. Piloci bombardowani siły wroga napaść i zaprawą obóz. Jako jeden pluton wydatkowane swoją amunicję kolejny zajmie jego miejsce.

jakie ciasto upiec z samych zoltek

Charlie Akumulator został umieszczony w kampanii na małym paskiem na plantacji herbaty na południe od Pleiku City.
Artykuł dzięki: