indiecafe.pl

indiecafe.pl

jakie ciasto na odejscie z pracy

jakie ciasto na odejscie z pracy

W pierwszych dniach po trzęsieniu ziemi, jakie dostarczyła wędrujące pomocy medycznej. Od tego czasu poszła na współpracę z rządem Saint-Louis-du-Nord, aby zapewnić żywność, fizykoterapii i rehabilitacji, chirurgii ortopedycznej, w tym chirurgii ręki dla wielu potrzebujących.

Haiti Misja chrześcijańska

Haitański Christian Mission (HCM), Indianapolis, Indiana, służył na Haiti od 34 lat. To istnieje „zbawiać dusze dla Królestwa Chrystusa.” Jej centra edukacji, opieki medycznej, i odżywiania rozwijać swoją misję i dać dzieciom przyszłość.

HCM ma siedzibę szkoły do ??nauki czytania, pisania, arytmetyki i Podstawowa francusku. Jego celem jest stworzenie szkoły, aby przejść z każdego z kościołów.

jakie ciasto na odejscie z pracy

Haiti jest medycznie pozbawił naród, mając tylko jeden lekarz na każde 4000 osób . Starając się odwrócić bieg, HCM niedawno rozpoczął współpracę z Project Haiti Serca ustanowienie OB-Gyn obok dwóch szpitali w Fonds paryskie, co daje 80,000 ludziom dostęp do wysokiej jakości opieki zdrowotnej.

centra odżywiania HCM służyć około 7480 posiłków dzieciom codziennie, koncentrując się na tych, którzy cierpią z powodu drugiego i trzeciego stopnia niedożywienia.

HCM posiada również program sponsorski, w którym osoby i grupy w Stanach Zjednoczonych oddania 30 $ miesięcznie, aby zapewnić żywność i edukacji dla najbardziej potrzebujących haitańskich dzieci.

jakie ciasto na odejscie z pracy

Ministerstwo przyniósł wolontariuszy zespołu medycznego po trzęsieniu ziemi. Gospodarze i personel w Fonds paryskie szpitale traktują setki ofiar – ludzie z połamanymi rękami i nogami, pleców i urazy głowy …

Missions of Love

Misje Love (MOL), z siedzibą w Hartford, w stanie Kentucky, zaczęło się od misji medycznej prawie 30 lat temu w Jolivert. Innowacja jest jedną z jego cech. Jednym z przykładów jest jego mieszanka Mamba (z mleka w proszku, cukier, olej, witaminy mieszane z masłem arachidowym).
Artykuł dzięki: