indiecafe.pl

indiecafe.pl

jakie ciasto moze jesc matka karmiaca

jakie ciasto moze jesc matka karmiaca

Indonesia- Katastrofa znów przychodzi

Kolejna katastrofa przychodzi do Indonezyjski ponownie po tsunami. Jest wulkanem. Wielu ludzi staje się bezdomnymi w tym śmiertelnych katastrofy. Wieśniacy jeździć na motocyklach jak wulkan wypluwa dym, jak wynika z wioski.

Indonezji Merapi wybuchł ponownie w sobotę rano i promowane władze do rozszerzenia niebezpieczeństwa o dwa kilometry. The National Disaster Łagodzenie Agencja powiedział, że 38 osób zostało zabitych i 69.533 ewakuowanych od Merapi zaczęła erupcją w ubiegłym tygodniu, podczas gdy w Indonezji Agencja wulkanologia ostrzegł, że loty okolicy Yogyakarta mogą być zakłócone. Naukowcy monitorowane, że nie ma zwiększoną aktywność w innych dwóch wulkanów. urzędnicy katastrofy indonezyjskiej są stara się dostarczyć pomoc do odległych obszarów w zeszłym tygodniu.

Ratowanie i odzyskać były nadal w pracach. Komisja Europejska twierdzi, że będzie oferował około 2,1 mln dolarów dla ofiar wulkanu i tsunami w Indonezji.

jakie ciasto moze jesc matka karmiaca

Indonezja jest krajem w Azji Południowo-Wschodniej. To jest słowo czwartym najludniejszym krajem, który jest republiką z wybranym lei gestu i prezydenta. Jawajski to największa liczba ludności w tym kraju. Mimo, że kraj ma dużą populację, Indonezja ma rozległe obszary puszczy. Kraj jest bogaty w zasoby naturalne, ale ubóstwo nadal powszechne. Kondycja gospodarki tego kraju nie jest tak boomu jak inne kraje rozwijające się. Dlatego tym razem wulkan i tsunami dokonały krytyczny do Indonezji.

Tsunami zginęło 431 osób, a kolejne 88 nadal brakuje, National Disaster Łagodzenie Agencja powiedział. Prezydent Obama powiedział, że jego żona Michel i czuł głęboko opłakiwał Zachodnia Indonezyjski powodu niedawnego wulkanu i tsunami. Obama powiedział też „Tymczasem, szybka zdolność adaptacyjna Indonezji i rząd indonezyjski odzyskać szybko ratownicza zachęcił mnie”, „jak Indonezja przyjaciół, Stany Zjednoczone są gotowe do zaoferowania wszelkiego rodzaju pomocy.

Straty są ciężkie i zmarłych mocno przypalony gorącym wulkanie, i trudno jest zidentyfikować zmarłych. Jako jeden z członków naszego kraju, jesteśmy również jednym z przyjaciółmi Indonezji. Więc musimy też poświęcić naszą miłość do nich. Różni ludzie są przy użyciu ich własnego rodzaju sposobów, aby wyrazić swoją pomoc dla Indonezji. Poinformowano, że eskadra wolontariuszy, pracowników humanitarnych i żołnierzy złożone z ratowników są zbierając setki spalonych ciał zwierzęcych w wulkanu Merapi widząc znów przechodzą substancji, takich jak ejektywne dymu wulkanicznego, więc natychmiast przerwać pracę zbierania.

Ta katastrofa szoku nie tylko indonezyjskie sami, ale także wszystkich innych ludzi na świecie. Każdy robi swoje ręce, aby pomóc Indonezji.

Artykuł dzięki: