indiecafe.pl

indiecafe.pl

jakie ciasto ma najmniej kalorii

jakie ciasto ma najmniej kalorii

Ale to również priorytet opieki zdrowotnej, ustanawiając wędrujące klinik medycznych, które przeczesują kraj do zapewnienia bezpłatnej opieki lekarskiej i stomatologicznej dla Haitańczyków, którzy nie mogą sobie pozwolić, aby zobaczyć się z lekarzem lub dentysty. Prowadzi też stałych klinik medycznych i stomatologicznych.

Dziecięce Ministerstwo HCO partnerem haitańskich chrześcijan do szerzenia Ewangelii. Partnerzy HCO z pracownikami Emmanuel Christian School w celu zapewnienia jakości K-9 edukację, szkolenia biblijnego i fizyczne pożywienie. Fundusz haitańskiego Christiana pomocowych dla dzieci zapewnia wyżywienie, edukację, mundurów i opieki zdrowotnej dla ponad 1200 studentów w trzech szkołach.

HCO został na czele wysiłków, aby pomóc Haitańczycy odzyskać od gigantycznego trzęsienia ziemi z 12 stycznia Podjęła ludziom strachu mają snu wewnątrz budynków – ze względu na ciągłe wstrząsy – przewidując plandeka, namioty i moskitiery, aby poza snem przyjemnym.

jakie ciasto ma najmniej kalorii

Świadczył żywności do ponad 500 rodzin, rozprowadzane wody pitnej i przyniósł w kontenerach morskich i paczkowanych posiłków.

Northwest Haiti Christian Mission

jakie ciasto ma najmniej kalorii

Northwest Haiti Christian Mission (NWHCM), z Versailles, Kentucky, służył Haiti od 30 lat. To koncentruje swoje wysiłki w północno Haiti, gdzie ubóstwo jest w najgorszym w kraju ubogiej. Rekord NWHCM za usługi Northwest Haitańczyków jest długa. To pracował z miejscowych haitańskich kościołów chrześcijańskich, aby umożliwić wyjście duchowej, fizycznej i społecznej biedy.

NWHCM korzysta tysiące ludzi „, niezależnie od wieku, płci, religii” za pośrednictwem różnych programów: szkół podstawowych, karmienie projektów, domów dziecka, placówek medycznych, sadzenie kościół, Bible College, oraz rozwoju rolnictwa. Jest to największy pracodawca w północno-Haiti i wśród największych resortów w kraju.

Artykuł dzięki: