indiecafe.pl

indiecafe.pl

jakie ciasto do foremek silikonowych

Żołnierz musi zostać w odpowiedni uniform, jest zabronione od spożywania alkoholu lub używania wyrobów tytoniowych, a nie może osobiście prowadzić samochód … to wszystkie regulacje dotyczące nowych Army Soldiers. Jeśli zatrzymujesz się w hotelu, który znajduje się basen, a następnie Żołnierz może zmienić się w odpowiednim wp, aby go wykorzystać. Poza tym, żadna inna odzież cywilna jest upoważniony.

6. Czy istnieje jakiś rodzaj nagrody lub uznania, że ??żołnierze mogą otrzymywać za osiągnięcia w trakcie szkolenia podstawowego?

Każdy cykl dowódca, z wejściem od Sergeants musztry, wybiera jeden żołnierz, aby otrzymać nagrodę komendanta generalnego for Excellence. Następnym najlepszym Żołnierz, w oparciu o wydajność, jest oznaczony jako odbiorca Stowarzyszenia udzielania USA Army. Ci, którzy słabo ekspert od M16 kwalifikacji lub wysokich strzelców w teście PT, cieszyć się uznaniem. Dodatkowo, dowódca może promować kilku żołnierzy do obu pv2 lub PFC w zależności od liczby przydziałów, firma otrzymuje. Tak więc istnieje sporo możliwości, że żołnierz może dążyć.

7. Jeśli mój Żołnierz nie skończyć, bo nie zdał egzaminu PT, wciąż możemy się z nim zobaczyć?

Wszystkich żołnierzy, zarówno w stanie grad czy nie, będą mogli odwiedzić z członków rodziny. Jednak nie mogą one uzyskać wszystkie te same przywileje, które ukończeniu Żołnierze zrobienia. Na przykład, ich dowódca może ograniczyć je do przejść tylko na post.

8. Kiedy mój Żołnierz statku do jego lokalizacji AIT? Będzie mógł poświęcić trochę urlopu, zanim pójdzie?

Wszyscy żołnierze zostaną wysłane do ich AIT w piątek po ukończeniu studiów. Za wyjątkiem sytuacji awaryjnych, żołnierze nie są upoważnione do opuszczenia aż ukończenia AIT.

9. Czy mogę jeździć moim żołnierza AIT?

Armia załatwi wszystkich żołnierzy podróż do AIT on zarówno autobusów czarterowych lub lotów handlowych; prywatny podróży nie jest normalnie dozwolone.

Gregory Warren jest członkiem Armii terytorium USA i ukończył szkolenie podstawowe w Fort Jackson, South Carolina . Jest założycielem blog LILGREGSARMY.COM, witryny prawdziwie poświęcona nauczaniu nowych rekrutów o życiu Army.

Jeśli chcesz wiedzieć, jak przygotować się do podstawowego szkolenia bojowego, dołączyć do mojego wolnego liście wiadomości, które pomogą Ci w coraz Żołnierza, a także wskazówki, aby wiedzieć przed wyjazdem na obóz; Pre-Podstawowym zadaniem takich jak uczenie struktury ocen tym 3 Ogólne zleceń i utrzymanie bardziej pasuje.

Artykuł dzięki: