indiecafe.pl

indiecafe.pl

jakie ciastka podczas karmienia piersia

jakie ciastka podczas karmienia piersia

Czego unikać na wysoki poziom triglicerydów

Jeśli czytając to prawdopodobnie został poinformowany, że masz podwyższony poziom trójglicerydów, a lekarz może wymienić co wysoki poziom tłuszczu we krwi może prowadzić do. Trójglicerydy i cholesterol są głównymi źródłami tłuszczu krążącego we krwi i są potrzebne do energii. Głównym źródłem energii, która zasila mięsień sercowy jest trójglicerydów. To normalne, że pewną ilość trójglicerydów we krwi, ale wysokie poziomy mogą zwiększać ryzyko chorób serca, udaru mózgu i mogą spowodować zapalenie trzustki, który jest znany jako zapalenie trzustki, stan bolesną i poważną.

Niewielki odsetek osób może mieć podwyższone stężenie trójglicerydów z powodu zaburzeń metabolicznych, ale większość osób z podwyższonym poziomem tłuszczu we krwi można coś z tym zrobić. Triglicerydy mogą być sterowane w wielu takich samych sposobów, jak cholesterol, i czasami mogą być traktowane w sposób naturalny. Oto kilka sposobów, aby obniżyć poziom. Zmniejszenie ilości tłuszczu w diecie. Jest to chyba najlepszy sposób, aby obniżyć poziom. Żywności, takich jak masło, tłuszcze nasycone i tłuszczowych przetworów mięsnych powinny być spożywane z umiarem. Ta sama czasami zubożają poziom krążącego tłuszczu we krwi.

Ćwiczenie jest jednym z najbardziej korzystnych i naturalnych sposobów radzenia sobie z tym problemem. Energiczny spacer na pół godziny od trzech do pięciu razy w tygodniu, jest to świetny sposób, aby poprawić swój poziom trójglicerydów i już jesteś w stanie chodzić wygodnie bardziej korzystne będzie dla Ciebie. Nie ma dowodów na trening siłowy ma jakikolwiek wpływ na redukcję tłuszczu we krwi. Złożone węglowodany powinny być spożywane w miejscu tłuszczów lub cukru. Populacje, które jedzą diety bogate w makaron, ryż, fasola, ziarna i nie mają problemów z podwyższonym poziomem trójglicerydów, więc jest to dobry pomysł, aby zastąpić te pokarmy dla tłuszczów lub cukru w ??miarę możliwości.
Artykuł dzięki: