indiecafe.pl

indiecafe.pl

jakie ciasto z gotowa masa makowa

jakie ciasto z gotowa masa makowa

USS Iowa; 19 kwietnia 1989

Badania naukowca rakiet butelki

Lub

Co naprawdę wydarzyło się na pokładzie USS Iowa

W dniu 19 kwietnia 1989 roku

Mam bliskich krewnych, że wierzę udoskonalił sztukę. Ale najpierw kilka eliminacje o butelki Rocket Science, mojego przyjaciela z Kentucky, który nazywam „mój hillbilly kolego”, może być uważany za założyciela B.R.S. Co zrobi, on i jego brat hillbilly, byłoby mieć walczy … konkursy. Sortuj strzelania rakiet butelki na siebie, DUM … poprawne! trzeba jednak pamiętać, że aby Hillbillies to uważane za sztukę. Ponieważ, jak sądzę Francuzi pod ogrodzenie.

Oczywiście, byłem uczestnikiem tych eskapadach, to jak kulki farby, to samo tylko inaczej … dummer! Te hillbillies nie umieścić rakiety do butelki; trzymają rakietę do ręki. Jedną z pierwszych rzeczy, które uczą, że trzeba trzymać rakietę na samym końcu kija. W ten sposób, gdy zgaśnie rękę nie było zbyt spalony. Kolejnym punktem porządku jest ocenić odległość do zamierzonego celu (niektóre hillbilly), tak, aby nie uderzyć go z rakietą, ale rakieta eksploduje tuż nad głową. A jeśli masz montażu mentalność, to brzmi jak zabawa. Śmialiśmy się nasze tyłki.

Więc raz na podróż do domu śledzi mojego braciszka tej sztuki. „Dobrze”, mówi on, i rozważa sprawę (na to potrzeba czasu na badania). Sposobem na poprawę wszystko to powinno być oczywiste dla amerykańskiej mentalności siłę ognia. Jak to zrobić ?? Jedna butelka rakieta wystrzelona z butelką (przypuszczam, że dlatego nazywa się je do butelek rakiety … To jednak znalazłem żadnego niezależnego weryfikacji. Dlaczego nie wielokrotność System wystrzeliwania zabrać jakąś dobrą ciężki karton z dużym polu i użytkowania pofałdowania do trzymania pałeczek. można załadować cały pakiet za pomocą kawałka kartonu trochę tęsknił niż pieszo.
Artykuł dzięki: