indiecafe.pl

indiecafe.pl

jakie ciasto przy diecie watrobowej

jakie ciasto przy diecie watrobowej

Pokarmy, które pomagają Niestrawność

Nasz styl życia wydaje się, że podjęte w coraz szybszym tempie aktywności, wszyscy wydają się pracować ciężej i dłużej godzin pośpiechu nasze posiłki absorbujące naprężenia świata i dlatego cierpi na zgagę i niestrawność w znacznie większych ilościach.

Chociaż istnieje wiele różnych potencjalnych przyczyn niestrawności. Głównym winowajcą odpowiedzialnym za większość przypadków niestrawność jest nasz szalony styl życia i wybory behawioralne. Czynniki te są te, które mogą być kontrolowane i zmieniane, to znaczy, jeżeli zostały one zidentyfikowane.

Dzięki identyfikacji produktów, które pomagają złagodzić zgagę, jak również te pokarmy, które powodują niestrawność, będzie w stanie dokonać zdrowszych wyborów, które doprowadzą nas do celu zapobieżenia na planie zgagi.

Jakie Foods Pomoc niestrawność?

Istnieją pewne pokarmy, które pomagają niestrawność. Jedzenia tych pokarmów może nie tylko pomóc, ale mogą również zapobiegać przed ich wystąpienia. produkty mleczne, takie jak mleko i jogurt, znane są za to, że pokarmy, które pomagają niestrawność. Mieszanie miodu w mleku może również zapobiec objawy niestrawności.

Neutral Foods

Niektóre produkty są neutralne pod względem niestrawność, nie przyczyniają się do niego, ale nie chronią przed nim albo. Przykładami takich pokarmów należą: jabłka, banany, brokuły, marchew, groch, kurczaka bez skóry, bardzo chude mielona wołowina, London Broil, sojowego sera o niskiej zawartości tłuszczu, feta lub kozi ser, beztłuszczowy śmietana, chleb kukurydziany, precle, krakersy graham, ciastka ryżowe, multi-ziarna lub biały chleb, pieczone chipsy ziemniaczane, lukrecji i żelki.

Pokarmy, które promują Niestrawność

Chociaż istnieją pewne pokarmy, które pomagają, są też inne pokarmy, które przyczyniają się tylko do niego.
Artykuł dzięki: