indiecafe.pl

indiecafe.pl

jakie ciasto na boze narodzenie

jakie ciasto na boze narodzenie W 1984 roku zaczęli wspierać Choubert Remy w zapewnieniu edukacji i powrót do Haiti w służbie chrześcijańskiej. Misjonarze HCM zapewnić posiłki, ubrania, stomatologii i opieki medycznej.

Russell Chrześcijańska Szkoła jest główny wkład HCM do haitańskiego społeczeństwa. Choubert i jego żona Bernadette założył szkołę w roku 1995. W tym czasie wzrosła z 30 K-6 uczniów do 250. Uczniowie ci pójdzie bez wykształcenia, gdyby nie tej szkole. Uczą się podstawowych czytania, pisania, arytmetyki i naukę, oprócz nauki zasad chrześcijańskich i Ewangelii.

HCM odgrywa ważną rolę w pomocy w przypadku katastrof od trzęsienia ziemi, dostarczanie żywności, wody i środków medycznych do Galette i otaczających społeczności.

Te pięć chrześcijańskie misje służył na Haiti od dziesięcioleci. Są one w większości obsadzone przez rodzimych Haitańczyków i Amerykanów, które są w służbie miały czas i uwagę, aby nauczyć się kultury i etnicznych niuansów ludzi. Misje te nie zasługują na jednego worka z misjonarzami Idaho. Misje te zasługują na wasze modlitwy i wsparcie, aby mogli kontynuować dobrą pracę, którą wykonują.

jakie ciasto na boze narodzenie

Jeffrey J. Rodman jest sprawdzonym pozyskiwania funduszy Executive (CFRE) i Certified Specialist Grants (CGS). Jest doświadczonym grantwriter, fundraiser, nonprofit wykonawczej i mówcą, który działa Tu-4-You Consulting i Grant Pisanie udzielanie konsultacji na piśmie dotacji i finansowania rozwoju chrześcijańskich ministerstw i Kościołów na całym świecie.

Jeffrey nadzorował zespół pisarzy, naukowców, redaktorów i personelu administracyjnego w dostarczaniu konsultację do składania wniosków o dotację na piśmie, rozwój niekomercyjnej i fundraisingu niemal każdy stan i kilkanaście zagranicą i pracował nad propozycjami do federalnych, stanowych i samorządu a także fundacje, grupy obywatelskie, a także wielu innych.

Jeffrey otrzymał BS i jego M.Ed. z George Mason University. Jest autorem 100 propozycji, zabezpieczone miliony dolarów finansowania, a także utrzymuje stopę finansowania w wysokości prawie 80%. Z powodzeniem udało ponad 25 różnych grantów jako administrator przyznania i był także recenzentem dotację na państwowym, federalnym i lokalnym poziomie, jak na fundamencie przeglądarki paneli. Jeffrey jest doświadczonym mówcą i jest certyfikowanym trenerem narodowej programów w Ohio, Indiana, Georgii, Pensylwanii i na Florydzie.

Jeffrey uwielbia grać ze swoimi dziećmi i cieszyć się razem ze swoją rodziną. On mieszka w Wirginii prawie od 1996 roku, gdzie on i jego żona, Terri szkoły do ??domu ich czworo dzieci, Alexandra (12), Mackenzie (8), Christian (6), Kaitlyn (3) i Abigail (ur 10/02 / 2010).

Artykuł dzięki: