indiecafe.pl

indiecafe.pl

jakie ciasto na baranka wielkanocnego

jakie ciasto na baranka wielkanocnego

Franchising Demokracja i tworzenie Spójna Rząd Światowy

Jest tak wiele problemów z naszym postrzeganych doskonałych systemu kontroli i równowagi naszego rządu, że nie można używać takiego Stany Zjednoczone wersji modelu rządów stworzyć umowę franczyzy dla przyszłych rządów na świecie. Znormalizowany system rządów we wszystkich krajach na świecie musi istnieć, jeśli wszyscy jesteśmy żyć spokojnie na planecie, handlu i szanować nawzajem swoje dziedzictwo kulturowe i tolerować różne interpretacje Światowej Religii. Rządy świata działa równie zespół razem, jeszcze odrębnymi podmiotami, jest możliwe i taki plan byłby najbardziej przypominają nowoczesnego systemu franczyzowego dni w świecie biznesu.

Model amerykański rząd na powierzchni wydaje się być najbardziej skuteczny do tej pory i oczywiście udowodniliśmy z czasem najlepiej wspierać klasę średnią, a więc rynek dla towarów i usług oraz trwałego przedsiębiorstwa. Tak więc, jeśli możemy po prostu podkręcić naszego obecnego systemu poprzez zmniejszenie liczby uczestników, którzy nazywamy kongresmenów i re-align dzielnice w celu zaspokojenia potrzeb geograficznych ludzi w tych obszarach, w drodze pojedynczych wiedząc przedstawicieli, którzy są wolontariuszami i nie otrzymują umiarkowany odszkodowania i nie kuratelą płatników kuratelą tylko dla mieszkańców regionu. Niekoniecznie sugeruje usunięcie lub zmianę obwiedni stanów (jeszcze).

Chociaż z czasem stanie się raczej oczywiste, że granice państw, w tym Stany Zjednoczone są najwyraźniej miss-wyciągnąć jeśli chodzi o pomoc dla większości osób z najmniejszą ilością zasobów, nie wierz mi na słowo, że zapytać Jack Welch, co zrobi, aby naprawić, gdyby mogli. Stany krajach jest lepsza definicja tego, co mamy w Stanach Zjednoczonych, jak każde państwo ma praw i zasad, tak różni się od swoich sąsiadów.
Artykuł dzięki: