indiecafe.pl

indiecafe.pl

jakie ciasto do silikonowej formy

To zostało później odkryta przez naukowców Uniwersytetu Hebrajskiego, że te australijskie pszczoły przenoszących wirusa. Wirus zidentyfikowane w zdrowych pszczół australijskich został nazwany Israeli Acute Paraliż Virus (IAPV) po naukowców odpowiedzialnych za odkrycie.

Chociaż Robotnice w Colony Collapse Disorder znikają pszczoły zakażone wirusem IAPV umiera blisko ula. Naukowcy wykorzystali analiz genetycznych pszczół zebranych w ciągu ostatnich trzech lat i okazało się, że był obecny w IAPV pszczół, które pochodzą z Collapse Disorder uli pszczelich kolonii 96 procent. Badania naukowe nadal dotycząca znikają pszczoły miód i IAPV.

Według United States Department of Agriculture „, liczba zarządzanych kolonii pszczół miodnych spadła z 5 mln w 1940 roku do zaledwie 2,5 mln obecnie. Jednocześnie, zapotrzebowanie na uli pszczelich w celu świadczenia usług zapylania nadal wspinać. oznacza to, rodzin pszczelich są trucked dalej i częściej niż kiedykolwiek wcześniej „.

Uważają, że pszczelarz dzisiejszy, który bierze udział w zapylaniu roślin, należy transportować ich rodzin pszczelich z jednego stanu do drugiego kilka razy w sezonie. Dlatego dziesiątki miliardów pszczół są transportowane w Stanach Zjednoczonych, w oparciach ciężarówek, corocznie do zapylania upraw. Badacze sugerowali, że proces ten jest wprowadzenie wysokiego poziomu, zaburzenia stresu na pszczoły. To częsta zmiana lokalizacji ula jest znana na stres i osłabienia rodzin pszczelich i zwiększa zagrożenie pasożytami i chorobami wśród pszczół wykorzystywanych w zapylaniu handlowej w innych częściach kraju.

Należy zauważyć, że nikt w organicznym pszczelarstwa świecie donosi kolonii Zamknij zaburzenia jako problem. Większość ludzi myśli, pszczelarstwo jest naturalne, ale w operacjach handlowych pszczoły są wykorzystywane do zapylania zysk bez większego nadzoru ze strony rządu.Tak, to może być bezpiecznie założyć, że obecny proces pszczelarstwa handlowej dla rolnictwa przemysłowego mogą być również stworzenie warunków niezbędnych do stresu występuje CCD.

Roztocza, pestycydy, wirusy, i stres są cztery obszary skupianiem się wśród badaczy próbujących rozwiązać tajemnicę znikają pszczoły miodnej. To szybko staje się wyścig z czasem, aby naukowej znaleźć rozwiązanie problemu, który zagraża Stany Zjednoczone rolnictwa oraz krajowych i międzynarodowych dostaw żywności.

Albert Einstein przewidział kiedyś, że jeśli pszczoły znikną, człowiek pójdzie dopiero kilka lat później. Rzeczywiście, naukowcy muszą znaleźć rozwiązanie tego problemu pszczół na całym świecie bardzo szybko, aby zapewnić, że jego teoria nie jest poddana testowi.

Artykuł dzięki: