indiecafe.pl

indiecafe.pl

jakie ciasto dla gosci weselnych

Kiedy stałeś węglowodanów wrażliwe ma tendencję do zjeżdżamy. Nawet zrównoważony posiłek kurczaka lub wieprzowiny, ziemniakami lub chlebem, i ładny wachlarz warzyw nie dostać metabolizowany poprawnie. Taki posiłek sam w sobie nie powinien być tuczące. Jednak można się tak wrażliwy na chleb i ziemniaki w posiłku, które wpłacisz nawet węglowodany i białko jako tkanka tłuszczowa. A jeśli zjesz kawałek chleba lub mały talerz makaronu, organizm wysyła poziom insuliny rosnących, reagując tak mocno, jakbyś zjadł kawałek ciasta.

Na domiar zlego, spożycie cukru podnosi również poziom cholesterolu. Teraz można zrozumieć, dlaczego tak wielu ludzi, walka o schudnąć i promowania lepszego zdrowia, nawet wtedy, gdy przechodzą oni do „zdrowszego” diety.

Inne czynniki wyzwalające węglowodanów Sensitivity

Brak doświadczenia

Glukoza jest przechowywany w mięśniach, a jeśli masz niski procent mięśni i wysoki procent tłuszczu, gdzie można glukozy iść? Jedną z najważniejszych rzeczy, które możesz zrobić, aby pokonać tę wrażliwość jest zmiana składu ciała poprzez wykonywanie. Pozwoli to zachować i zwiększyć beztłuszczową masę mięśniową, która pomoże obniżyć tkanki tłuszczowej i zwiększyć metabolizm.

Przewlekły stres

Nasz organizm radzić sobie ze stresem poprzez podniesienie poziomu kortyzolu, hormonu wydzielanego z naszych nadnerczy. To z kolei powoduje uwolnienie glukozy z jej „przechowywanie” magazynów „i do krwiobiegu. Stężenie insuliny również zwiększyć tak glukozy (która pamięta jest umiłowany przez insulinę) może być eskortowany z krwi do tych pracujących mięśni, które muszą go na energię.

Ale gdy stres jest stała, są również stałe wysokie stężenie glukozy i insuliny. Będąc pod ostrym stresem jest taka sama jak gdybyś zjadła kawałek ciasta – i przeżywa chroniczny lęk i stres jest jak jedzenie ciasto cały dzień.
Artykuł dzięki: